שימוש והחזקה של סמים מסוכנים למיניהם נפוצים מאוד גם בקרב אוכלוסיה נורמטיבית ונתפסים על ידי הציבור לעיתים כמעשים שאינם מהווים עבירות חמורות.

נכון להיום, עדיין קיים פער גדול בין האופן בו נתפסות עבירות הסמים בחוק ‘היבש’ ובעייני גופי התביעה לבין האופן הקל יחסית בו הן נתפסות בעייני חלק גדול מהציבור בישראל.

על כן  פעמים רבות עלול למצוא עצמו נאשם או חשוד פוטנציאלי בסיכון גבוה לעונש מאסר בפועל אפילו בעבירות של החזקת סם בכמות שאיננה גדולה מאוד.

ברור כי כאשר מדובר בעבירות של גידול, החזקה שלא לצריכה עצמית , יבוא , יצוא וסחר אורך עונשי המאסר אותם דורשות התביעה המשטרתית והפרקליטות בבתי המשפט גדל מאד ביחס לכמות הסם וסוגו.

בעבירות הללו במקרים רבים מוצאים עצמם אנשים נורמטיבים נעדרי כל עבר פלילי מתמודדים לראשונה עם הליך חקירה במשטרה ועם מעצר מאחורי סורג ובריח בתנאים קשים.

משכך הם פני הדברים, האחריות המוטלת על כתפיו של העורך דין המייצג בעבירות האלו היא אחריות כבדה מאוד . להרשעה בעבירות סמים עשויות להיות השלכות חמורות על חייו של מי שהורשע.

נתח משמעותי מאוד מהתיקים המנוהלים על ידי משרדנו נוגע בעבירות הסמים למיניהן.

למשרדנו ניסיון רב בייצוג בכלל סוגי עבירות הסם, הן בייצוג נאשמים אשר זו להם ההסתבכות הראשונה עם החוק והן בייצוג עבריינים מוכרים בתחום.

כמו כן לעורכי הדין מנשה ואלמוג ניסיון רב בייצוג בתיקי סמים במספר רב של בתי משפט ברחבי הארץ.

למשרד מנשה אלמוג שורה של הישגים משמעותיים בתיקי סמים, החל מסגירתם, הסכמת התביעה לחזרה מאישום לאחר מו”מ, כלה באי הרשעה ובענישה מופחתת מאוד ביחס לחומרת העבירות שיוחסו ללקוחות המשרד במקור.

צוות המשרד נכון לסייע באופן מידי לחשודים בכל הארץ לעמוד על זכויותיהם, לסייע להם לעבור את הליך החקירה בצורה הטובה ביותר וכן לחתור לסיום ההליך בתוצאה הטובה ביותר האפשרית.

צור איתנו קשר

השאר פרטיך ואנו נחזור בהקדם